Stowarzyszenie LO

110 lat LO

Matura 2018

Rekrutacja 2017/2018

Osiągnięcia w olimpiadach i konkursach

2015/2016

Piotr Seemann   Laureat XIV Olimpiady Lingwistyki Matematycznej (II miejsce w Polsce, kwalifikacja do udziału w Międzynarodowej Olimpiadzie Lingwistycznej w Indiach)
Andrzej Dybał Finalista I Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej
Piotr Seemann Laureat (matematyka) IX Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" uczeń zdobył indeks na AGH
Przemysław Dudek Laureat (matematyka) IX Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" uczeń zdobył indeks na AGH
Aleksandra Sufa Laureatka (geografia) IX Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" uczennica zdobyła indeks na AGH
Filip Komuniecki Finalista (matematyka) IX Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" 
Piotr Seemann Laureat I stopnia (matematyka) Ogólnopolskiego Konkursu "O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej" 
Karolina Juraszek, Joanna Jurasz, Anna Kapała, Joanna Siwiec Laureaci I stopnia (chemia) Ogólnopolskiego Konkursu "O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej" 
Elżbieta Flaka, Katarzyna Sołtysik, Martyna Sowa Laureaci II stopnia (chemia) Ogólnopolskiego Konkursu "O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej"
Dominika Tyrlik 

Laureatka w konkursie indywidualnym XXIII Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Ojcowiznę” (org. Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Warszawie i Ministerstwo Edukacji Narodowej)

Mikołaj Krzyżowski, Małgorzata Jachnicka, Anna Kaznocha, Justyna Mędrala, ALeksandra Kliś, Martyna Żukowska, Michał Rodak, Kinga Krzyżowska, Agata Kupczak, Zofia Wnętrzak, Hubert Krzyżowski, Justyna Widz, Aleksander Kulec, Anna Cieśla

Laureaci XIX Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”

Daniel Targosz, Justyna Sołtysik, Tomasz Szczepaniak

Finaliści XIX Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”
Sara Ficek Finalistka XII Ogólnopolskiego Konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień” 
Martyna Miodońska Laureatka XIX Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej "LIPA 2014"
Julita Kwak II miejsce w Konkursie historycznym „II wojna światowa we wspomnieniach pokoleń” (org. IPN)
Joanna Habdas, Faustyna Śleziak Laureatki Konkursu historycznego „II wojna światowa we wspomnieniach pokoleń” (org. IPN)
Artur Maślanka

II miejsce w Polsce w kategorii: prace literackie szkół ponadgimnazjalnych w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historyczno-Literackiego „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”

Eliza Kania Grand Prix w XI Ogólnopolskim Konkursie Tańca i Piosenki "Chrzanowska  Lokomotywa Artystyczna"

Radosław Kostka, Dominika Wagner

Finaliści XII Ogólnopolskiego Konkursu „Historia i kultura Żydów polskich” (org. Fundacja Shalom)
Konrad Dendys

Finalista X Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego (org. Instytut Chemii UŚ)

Daria Chowaniec, Weronika Gowin

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym Centropy "Żydowska historia mojego miasta"

Zuzanna Kożuch

wyróżnienie w IV Międzynarodowym Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży VINCENT VAN GOGH Z PĘDZLEM WŚRÓD GWIAZD (wśród 157 finalistów wyłonionych z 4 700 prac plastycznych nadesłanych z 26 krajów)

Patrycja Kajor, Lucyna Stec

III miejsce w V Konkursie wojewódzkim „Polskie Państwo Podziemne 1939-1945”

Michał Sibik

udział w eliminacjach okręgowych 40. Olimpiady Języka Angielskiego

Julia Mikusek

udział w eliminacjach okręgowych (etap ustny) XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Elżbieta Omyła, Kamila Helbin, Anna Suchanek, Aleksandra Sufa, Dominika Tyrlik, Zofia Wnętrzak,
Dawid Gorol

udział w eliminacjach okręgowych XLII Olimpiady Geograficznej

Patryk Siwek, Przemysław Dudek, Szymon Juraszek, Piotr Seemann

udział w eliminacjach okręgowych XLVII Olimpiady Matematycznej
Beata Kupczak udział w eliminacjach okręgowych XL Olimpiady Artystycznej (sekcja historii sztuki)
Patryk Siwek udział w eliminacjach okręgowych XIV Olimpiady Lingwistyki Matematycznej 
Marcin Bąk, Radosław Kostka udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy o III RP

Projekt "Wy/tłumacz": Urszula Sibik, Joanna Majdak, Maciej Urbaniec, Aleksandra Mrozowska (XIII LO im. Bohaterów Westerplatte w Krakowie)

"Brązowy wilk"  za najlepszy projekt w szkole w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Zwolnieni z Teorii"
Sara Adamek, Olaf Boczarski, Natalia Bury, Patryk Cebrat, Maria Chrapek, Katarzyna Falisz, Szymon Juraszek, Jakub Mrowiec, Anna Oleksiak, Patryk Siwek, Dariusz Talik

udział w etapie okręgowym IX Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" (matematyka)

Maria Danel, Natasza Ziuzin udział w etapie okręgowym IX Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" (geografia)
Przemysław Dudek, Tomasz Juraszek udział w etapie okręgowym IX Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" (fizyka)
Maciej Wolny udział w etapie centralnym Ogólnopolskiego Konkursu "O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej" (chemia)

Sara Adamek, Natalia Bury, Przemysław Dudek, Filip Komuniecki, Jakub Mrowiec, Anna Oleksiak, Dariusz Talik, Patryk Siwek

udział w etapie centralnym Ogólnopolskiego Konkursu "O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej" (matematyka)

Andrzej Dybał

udział w eliminacjach okręgowych (5. miejsce w etapie ustnym) XLII Olimpiady Historycznej
Jakub Gibas udział w eliminacjach okręgowych XLII Olimpiady Historycznej

Mateusz Binda, Grzegorz Piekarski

udział w eliminacjach okręgowych IV Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania
Sylwia Jafernik udział w etapie wojewódzkim V Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym
Andrzej Dybał udział w etapie wojewódzkim IX Olimpiady Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów (od 1531 do 1683 roku).
Dominika Oleś, Dominika Barcik udział w etapie wojewódzkim V Olimpiady Wiedzy "Podstępne WZW"
Amadeusz Kasprzyk II miejsce w eliminacjach rejonowych XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
Patryk Siwek, Hubert Pieczarka udział w finale XIII Śląskiego Konkursu Matematycznego

Amadeusz Kasprzyk, Kamil Stasica

udział w etapie wojewódzkim III Ogólnopolskiego konkursu historycznego „Olimpiada Solidarności. Dwie Dekady Historii” 
Wojciech Mrowiec Laureat III stopnia VI wojewódzkiego konkursu "Wypędzenia, wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków. Dzieje Polaków po II wojnie światowej”


Aleksandra Sołtysik

udział w etapie wojewódzkim VI wojewódzkiego konkursu "Wypędzenia, wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków. Dzieje Polaków po II wojnie światowej”

Piotr Seemann

I miejsce w X Powiatowym Konkursie Matematycznym "Zadania Logiczne i matematyczne"
Przemysław Dudek II miejsce w X Powiatowym Konkursie Matematycznym "Zadania Logiczne i matematyczne"
Dawid Kuglarz III miejsce w X Powiatowym Konkursie Matematycznym "Zadania Logiczne i matematyczne"

Tomasz Kłusak, Patryk Siwek, Bartłomiej Grochowski, Przemysław Dudek, Filip Komuniecki

wyróżnienia w  Konkurie "Kangur Matematyczny"

Amadeusz Kasprzyk

najwyższy wynik w szkole (bardzo dobry) w VI Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik” (kategoria: Licealista)

Marta Jędrzejewska

najwyższy wynik w szkole (bardzo dobry) w XVI Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX
Anna Kaznocha

wyróżnienie w eliminacjach rejonowych 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego,
kategoria Turniej Poezji Śpiewanej

Marta Jasek

I miejsce w eliminacjach powiatowych 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego,
kategoria Turniej Poezji Śpiewanej

Aleksandra Sołtysik

III miejsce w eliminacjach powiatowych 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego,
kategoria Turniej Poezji Śpiewanej

Magdalena Brandys

I miejsce w eliminacjach powiatowych 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego,
kategoria Turniej "Wywiedzione ze słowa"

Paulina Czernek

I miejsce w eliminacjach powiatowych 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego,
kategoria Teatr Jednego Aktora

Daniel Targosz I miejsce w Konkursie literacko - plastycznym „Wspomnienie o Irenie Sendlerowej” w kategorii plastycznej
Olga Wrona II miejsce w Konkursie literacko - plastycznym „Wspomnienie o Irenie Sendlerowej” w kategorii plastycznej
Bartosz Feil III miejsce w Konkursie literacko - plastycznym „Wspomnienie o Irenie Sendlerowej” w kategorii plastycznej

Wiktoria Kotlarz, Kamila Hernas

wyróżnienia w Konkursie literacko - plastycznym „Wspomnienie o Irenie Sendlerowej” w kategorii plastycznej
Martyna Miodońska III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Literackim "Szuflada"

Maria Cacak, Magdalena Dziedzic, Anna Noga

wyróżnienia w IV Powiatowym Konkursie Literackim "Szuflada"
Małgorzata Sołtysik nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie w Beskidach”
Jarosław Pietrasina, Mateusz Binda wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie w Beskidach”
Anna Cieśla nagroda w Powiatowym Konkursie Literackim „Tradycje Bożonarodzeniowe na Żywiecczyźnie”
Daniel Targosz nagroda w nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Wielkanoc w tradycji naszych przodków"
Natalia Mentel  wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Wielkanoc w tradycji naszych przodków"
Marcin Babicki I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Historyczno – Plastyczno - Fotograficznym  "Rudza - najstarsza dzielnica Żywca"
Daniel Targosz II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Historyczno – Plastyczno - Fotograficznym  "Rudza - najstarsza dzielnica Żywca"
Adrian Duraj I miejsce w Konkursie Wiedzy o Sejmie RP
Aleksandra Kastelik II miejsce w Konkursie Wiedzy o Sejmie RP
Marta Dudek, Brygida Panek III miejsce w Konkursie Wiedzy o Sejmie RP
Daniel Targosz, Bartosz Feil, Olga Wrona I miejsce w XXIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"
Anna Magiera III miejsce w XXIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

Klaudia Skrzypek, Sara Ficek, Elżbieta Omyła, Agata Kupczak, Kinga Krzyżowska

wyróżnienia w XXIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

Jarosław Pietrasina 

I miejsce w Konkursie Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego na film „Segregacja – to się kreci”

Jarosław Pietrasina 

I miejsce w I Konkursie Akademii Otwartej im. Marka Edelmana "Czym dla mnie jest demokracja?”

Drużyna: Dariusz Talik, Przemysław Dudek, Piotr Seemann

II miejsce w VI Międzyszkolnym Turnieju Szachowym Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Powiatu Żywieckiego
Elżbieta Omyła I miejsce w Konkursie krajoznawczym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu żywieckiego - XVII Jesienny Zlot Ekologiczny „Czyste Góry” – Twardorzeczka 2015
Natalia Cul II miejsce w Konkursie krajoznawczym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu żywieckiego - XVII Jesienny Zlot Ekologiczny „Czyste Góry” – Twardorzeczka 2015
Aleksandra Sufa I miejsce w Konkursie ekologicznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu żywieckiego - XVII Jesienny Zlot Ekologiczny „Czyste Góry” – Twardorzeczka 2015
Lidia Wilczewska II miejsce w Konkursie ekologicznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu żywieckiego - XVII Jesienny Zlot Ekologiczny „Czyste Góry” – Twardorzeczka 2015
Koło Turystyki Górskiej i Krajoznawstwa „Kangchendzonga” PTTK przy I LO im. M. Kopernika w Żywcu I miejsce w Konkursie „Najlepszy Szkolny Klub Krajoznawczo- Turystyczny” w r. szk. 2014/2015 - XVII Jesienny Zlot Ekologiczny „Czyste Góry” – Twardorzeczka 2015
Weronika Gowin I miejsce w Konkursie ekologicznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu żywieckiego - XVII Jesienny Zlot Ekologiczny „Czyste Góry” – Zarzecze 2016
Katarzyna Wróbel  III miejsce w Konkursie krajoznawczym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu żywieckiego - XVII Jesienny Zlot Ekologiczny „Czyste Góry” – Zarzecze 2016

drużyna: Aleksandra Sufa, Grzegorz Piekarski, Amadeusz Kasprzyk

II miejsce w eliminacjach wojewódzkich XLIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego – Gliwice 2016
drużyna: Aleksandra Sufa, Grzegorz Piekarski, Amadeusz Kasprzyk I miejsce w eliminacjach powiatowych XLIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego – Żywiec 2016
drużyna: Kinga Krzyżowska, Justyna Widz, Agnieszka Ciućka II miejsce w eliminacjach powiatowych XLIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego – Żywiec 2016
drużyna: Katarzyna Wróbel, Aleksandra Cul, Natalia Juraszek III miejsce w eliminacjach powiatowych XLIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego – Żywiec 2016
Szymon Binda wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Krąg „Powstania i zrywy niepodległościowe w Polsce na przestrzeni wieków – Powstanie warszawskie”
Marta Pieronek udział w półfinale Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro"

drużyna: Konrad Dendys, Karolina Juraszek,
drużyna: Joanna Siwiec, Aleksandra Widuch,
drużyna: Anna Kapała, Rafał Pach

udział w finale X Jubileuszowego Regionalnego Konkurs Drużynowego z Chemii
Bartosz Feil Laureat – VII miejsce w XXVI Regionalnym Konkursie "Randka z chemią"
Faustyna Śleziak I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Ochronie Środowiska "Czyste środowisko - najlepsze środowisko",
Agata Kupczak III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Ochronie Środowiska "Czyste środowisko - najlepsze środowisko",

Oktawia Kitka, Bartłomiej Żuławski, Martyna Pasko

finaiści Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego Young Masters

Laura Piznal, Marta Jędrzejewska, Urszula Sibik, Joanna Majdak, Maciej Okrzesik

wyróżnieni w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego Young Masters
Anna Kaznocha I miejsce i nagroda publiczności w Szkolnym Konkursie Poezji Europejskiej
Łucja Figura II miejsce w Szkolnym Konkursie Poezji Europejskiej
Martyna Pasko III miejsce w Szkolnym Konkursie Poezji Europejskiej
Tomasz Borecki, Wojciech Pierwoła wyróżnienia w Szkolnym Konkursie Poezji Europejskiej
Michał Sibik I miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego
Zuzanna Midor  II miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego
Katarzyna Sołtysik, Wojciech Rodak III miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego
Tomasz Aftyka I miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Niemieckiego
Hubert Pieczarka II miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Niemieckiego
Karolina Chrobak, Izabela Pawlus III miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Niemieckiego
Sara Adamek I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Szwajcarii
Katarzyna Falisz II miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Szwajcarii
Paweł Łoboz III miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Szwajcarii
drużyna: Weronika Mróz, Karolina Maciejowska, Joanna Duraj, Dagmara Kucia, Łucja Wiewióra, Martyna Pasko, Weronika Tlałka, Katarzyna Rybarska, Adrianna Stańco, Ewelina Prochownik 18 miejsce w grze „Wolontariat? Gram w to!” (org. Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach)
Izabela Maszloch wyróżnienie w Konkursie na projekt logo dla Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Żywcu
drużynowo III miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce siatkowej dziewcząt
drużynowo

II miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce nożnej

drużynowo

II miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce ręcznej chłopców

drużynowo

IV miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce ręcznej dziewcząt

drużynowo

V miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce ręcznej dziewcząt

drużyna: Karolina Deras, Aleksandra Janota III miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce plażowej dziewcząt
Paulina Pietraszko III miejsce zespołowo w Rejonowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym Dziewcząt
drużynowo

IV miejsce zespołowo w Rejonowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym Dziewcząt

Jarosław Pietrasina III miejsce w Wiosennym Festiwalu Biegowym

 

2014/2015

Piotr Seemann     
Finalista XIII Olimpiady Lingwistyki Matematycznej
Piotr Seemann II miejsce w Polsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym PANGEA
Lechosław Grochowski

Laureat (matematyka) VIII Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" uczeń zdobył indeks na AGH

Maciej Surowiak

Laureat (matematyka) VIII Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" uczeń zdobył indeks na AGH

Piotr Seemann

Finalista (matematyka) VIII Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" 

Jakub Setla Finalista (matematyka) VIII Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" 
Konrad Tajstra Finalista (matematyka) VIII Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" 
Michał Wiewióra Finalista (matematyka) VIII Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" 
Agnieszka Miciak Finalistka (geografia) VIII Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"
Katarzyna Motyka, Zofia Wnętrzak, Wojciech Mrowiec Laureaci XVIII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”
Anna Kliś Finalistka XI Ogólnopolskiego Konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
Weronika Murańska I miejsce w XXII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"
Filip Wyrwalski Laureat XVIII Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej "LIPA 2014"
Magdalena Hankus                         Finalistka V  Konkursu "Wypędzenia, wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków"
Karolina Czul Finalistka Konkursu Historycznego "Henryk Sławik - przywrócić od zapomnienia"
Lidia Kamińska, Agnieszka Miciak udział w eliminacjach okręgowych (etap ustny) XLV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Karolina Biernat, Paulina Czernek udział w eliminacjach okręgowych (etap pisemny) XLV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Przenysław Dudek, Lechosław Grochowski, Piotr Seemann udział w zawodach okręgowych LXVI Olimpiady Matematycznej
Małgorzata Drobisz udział w eliminacjach okręgowych (etap ustny) XLI Olimpiady Geograficznej

Kamila Nieuważna, Adrianna Pach, Justyna Widuch,Justyna Wiewióra, Edyta Kubaszko, Miłosz Polak, Zofia Wnętrzak, Anna Suchanek, Aleksandra Sufa,Paweł Skalski

udział w eliminacjach okręgowych (etap pisemny) XLI Olimpiady Geograficznej

Anna Kaznocha

udział w eliminacjach okręgowych LVI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Klaudia Pawińska udział w eliminacjach okręgowych XXXIX Olimpiady Artystycznej (sekcja historii sztuki)
 Grzegorz Matuszny udział w eliminacjach okręgowych XLIV Olimpiady Biologiczna
Joanna Folwarczny udział w eliminacjach okręgowych XXVII Olimpiady Filozoficznej 
Beata Kanik udział w eliminacjach okręgowych V Olimpiady Języka Hiszpańskiego 

Karolina Deras, Justyna Łasut, Anna Piela

udział w eliminacjach okręgowych (III etap) IV Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku 


Aneta Setla, Dominika Tyrlik, Ewa Jakubiec, Szymon Seweryn

udział w eliminacjach okręgowych (II etap) IV Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku

Andrzej Dybał

laureat etapu wojewódzkiego VIII Olimpiady Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514
Wojciech Mrowiec finallista etapu wojewódzkiego VIII Olimpiady Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514
Dawid Radecki, Łukasz Raczek udział w II etapie II Olimpiady Solidarności: Dwie Dekady Historii
Andrzej Dybał kwalifikacja do II etapu IX Olimpiady Mediewistycznej
Sara Adamek 8 miejsce w finale XIV Międzynarodowej Olimpiady Języka Niemieckiego (org. WSE-H Bielsko-Biała)

Klub Europejski: Zuzanna Midor, Michał Stolorz, Joanna Bielawska, Katarzyna Chromčak, Wiktoria Kudzia, Karolina Małek, Kamila Helbin, Maciej Pępek, Magdalena Brandys, Marta Fałdrowicz, Jan Kościelniak, Tomasz Piecha, Anna Piela, Dominika Tyrlik, Karolina Biernat, Katarzyna Sołtysik, Klaudia Dyrda, Łukasz Hudeck, Martyna Bryja, Klaudia Pawińska, Marta Potaczek, Kinga Woźniak, Anna Oczko, Olga Morzyńska, Aleksandra Piechota

udział w symulacji sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego w Strasburgu - nagroda w Konkursie Euroscola

Aleksandra Sufa

I miejsce i wyróżnienie w konkursie indywidualnym etapu wojewódzkiego XXII Ogólnopolskiego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”
Marta Talik

wyróżnienie w eliminacjach rejonowych 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego,
kategoria Turniej Recytatorski

Aleksandra Skrzypek

udział w eliminacjach rejonowych 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego,
kategoria Turniej Recytatorski

Kamila Wawrzyczek

wyróżnienie w eliminacjach powiatowych 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego,
kategoria Turniej Recytatorski

Sara Adamek, Paweł Łoboz, Michał Sibik, Katarzyna Sołtysik

udział w II etapie XIV Międzynarodowej Olimpiady Języka Angielskiego (org. WSE-H w Bielsku-Białej)

drużyna: Julita Kwak, Julia Jura, Natalia Żółty, Aleksandra Majerz, Marlena Misiarz

I miejsce w Międzyszkolnym konkursie wiedzy o krajach hiszpańskojęzycznych IBERIADA (org. ATH w Bielsku-Białej)

Karolina Kułas

wyróżnienie w Konkursie Literackim podczas 11. Festiwalu Nauki UŚ w Sosnowcu

Beata Kupczak I miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sztuce
Izabela Maszloch II miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sztuce
Aleksandra Cul, Katarzyna Wróbel III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sztuce
Agnieszka Biegun wyróżnieniew XIV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sztuce
Przemysław Dudek I miejsce w IX Powiatowym Konkursie Matematycznym "Zadania Logiczne i matematyczne"
Patryk Siwek III miejsce w IX Powiatowym Konkursie Matematycznym
Piotr Seemann, Szymon Juraszek udział w finale XII Śląskiego Konkursu Matematycznego
Katarzyna Kanik II miejsce w Konkursie literacko - plastycznym „Wspomnienie o Irenie Sendlerowej” w kategorii literackiej
Aleksandra Cul III miejsce w Konkursie literacko - plastycznym „Wspomnienie o Irenie Sendlerowej” w kategorii literackiej
Karol Górny II miejsce w Konkursie literacko - plastycznym „Wspomnienie o Irenie Sendlerowej” w kategorii plastycznej

Dominika Górna,Julia Sanetra, Aneta Dziki

wyróżnienia w Konkursie literacko - plastycznym „Wspomnienie o Irenie Sendlerowej” w kategorii plastycznej
Joanna Śleziak I miejsce w I Akademickim Konkursie Poetyckim Jednego Wiersza Beskidzki Orfeusz (org. ATH Bielsko-Biała)
Anna Cieśla
II miejsce w I Akademickim Konkursie Poetyckim Jednego Wiersza Beskidzki Orfeusz (org. ATH Bielsko-Biała)
Patryk Kachel udział w eliminacjach okręgowych Konkursu Wiedzy o Mediach

zespół: Łucja Figura, Karolina Kułas, Justyna Mrowiec, Martyna Pasko, Łucja Wiewióra

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym Centropy "Żydowska historia mojego miasta"

Dominika Tyrlik, Jakub Gibas, Edyta Kubaszko, Paulina Gawron, Klaudia Pawińska, Marta Mikociak

udział w ostatnim etapie IX Konkursu Historycznego z cyklu Historia i Życie: Patriotyzm w burzliwym stuleciu (1914-2014)
Katarzyna Kanik

II miejsce w kategorii pisemne prace historyczno – literackie w I turze IV Ogólnopolskiego Konkursu Historyczno-Literackiego „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” (dla województw: Dolnośląskiego, Opolskiego, Śląskiego i Mazowieckiego)

Zuzanna Midor  wynik bdb w XV Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX
 

Marta Jędrzejewska, Paulina Ponikwia, Katarzyna Sołtysik

wynik db w XV Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX 

Patryk Siwek, Grzegorz Piekarski, Bartłomiej Grochowski, Amadeusz Kasprzyk, Wojciech Pierwoła

 
wyróżnienia w kategorii Junior Konkursu "Kangur Matematyczny"
Przemysław Dudek, Piotr Seemann, Weronika Sołtysek, Lechosław Grochowski wyróżnienia w kategorii Student Konkursu "Kangur Matematyczny"
Amadeusz Kasprzyk najwyższy wynik w szkole (bardzo dobry) w V Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik” (kategoria: Licealista)
Amadeusz Kasprzyk, Kinga Biernatek V miejsce w XXV Jubileuszowym Regionalnym Konkursie dla uczniów I klas szkół ponadgimnazjalnych „Randka z chemią” (org.Pałac Młodzieży w Katowicach)

drużyna: Tomasz Staszkiewicz, Wojciech Pierwoła, Michał Stolorz

II miejsce w Turnieju Debat Oksfordzkich w Kinie Janosik
Jakub Gibas tytuł najlepszego mówcy w Turnieju Debat Oksfordzkich w Kinie Janosik

Sebastian Motyka, Patrycja Wiatr, Małgorzata Drobisz, Klaudia Zyzak, Katarzyna Motyka, Marta Mieszczak

najlepsze wyniki w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Geograficzny "Geo-Planeta"

Maciej Matuła, Michał Sibik, Joanna Jurasz

I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego Young Masters

Sara Adamek

II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego Young Masters
Maciej Pępek I miejsce w III Powiatowym Konkursie Literackim "Szuflada"
Natalia Gustyńska III miejsce w III Powiatowym Konkursie Literackim "Szuflada"
Julia Dołbniak, Sylwia Jafernik wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Literackim "Szuflada"
Michał Adamek I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Boże Narodzenie w Beskidach"
Izabela Maszloch  II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Boże Narodzenie w Beskidach"
Julia Sanetra III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Boże Narodzenie w Beskidach"
Justyna Woźniak wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Boże Narodzenie w Beskidach"
Dominika Górna

I miejsce w III Powiatowym Konkursie Historyczno - Plastycznym "Rodzina Komorowskich herbu Korczak – 150 lat panowania w Państwie Żywieckim"

Sara Polak

wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Historyczno - Plastycznym "Rodzina Komorowskich herbu Korczak – 150 lat panowania w Państwie Żywieckim"

Joanna Folwarczny, Marzena Puda

wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Bezpieczne lądy, morza, powietrze i granice- żołnierz ma swoje miejsce w kronice"
Izabela Pawlus, Anna Suchanek kwalifikacja do wystawy prac w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Bezpieczne lądy, morza, powietrze i granice- żołnierz ma swoje miejsce w kronice"
drużynowo II miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce koszykowej chłopców
drużynowo III miejsce w etapie powiatowym Zawodów w lekkiej atletyce chłopców
drużynowo IV miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce siatkowej dziewcząt
drużynowo III miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce plażowej dziewcząt
drużynowo V miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce siatkowej chłopców
drużynowo IV miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce plażowej chłopców
drużynowo VI miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce ręcznej chłopcw
drużynowo VI miejsce w drużynowych Zawodach w biegach Przełajowych
Paulina Pietraszko, Magdalena Niewiedział, Aleksandra Sołtysik II miejsce zespołowo w Powiatowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym Dziewcząt
Paulina Pietraszko, Magdalena Niewiedział, Aleksandra Sołtysik III miejsce zespołowo w Rejonowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym Dziewcząt
Paulina Pietraszko III miejsce indywidualnie w Rejonowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt w Tenisie Stołowym
drużynowo VII miejsce zespołowo w Powiatowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym Chłopców
Łucja Wiewióra, Łucja Figura, Nartyna Pasko II miejsce w 11 edycji Powiatowych Zawodów AERODANCE Szkół Ponadgimnazjalnych
Marta Ludzeń III miejsce w 11 edycji Powiatowych Zawodów AERODANCE Szkół Ponadgimnazjalnych

 

2013/2014

Alicja Kurowska Finalistka XXIV Olimpiady Teologii Katolickiej „Męczennicy XX wieku – Świadkowie wiary”
Anna Kolonko Laureatka (matematyka) VII Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" uczennica zdobyła indeks na AGH
Paweł Dyrlaga Laureat (matematyka) VII Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" uczeń zdobył indeks na AGH
Paweł Wandzel Laureat (matematyka) VII Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" uczeń zdobył indeks na AGH
Jakub Koch Laureat (matematyka) VII Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" uczeń zdobył indeks na AGH
Lechosław Grochowski Laureat (matematyka) VII Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" uczeń zdobył indeks na AGH
Kinga Walaszek Laureatka (geografia) VII Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" uczennica zdobyła indeks na AGH
KOŁO TURYSTYKI GÓRSKIEJ I KRAJOZNAWSTWA „Kangchendzonga” przy I LO im. M. Kopernika w Żywcu zdobywca POLSKIEGO OSKARA SPOTROWEGO ’2013 w kategorii WYDARZENIA I OBIEKTY TURYSTYCZNO - REKREACYJNE (org. Fundacja Sportowe Marzenia Forum Ludzi Aktywnych, pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki)
Katarzyna Kanik I miejsce w XVII Międzynarodowym Ekumenicznym Konkursie Wiedzy Biblijnej „Jonasz”
Anna Justkowska, Alicja Kurowska, Wojciech Mrowiec Laureaci XVII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”
Lidia Majerz Finalistka XLIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Mikołaj Krzyżowski, Michał Kublin, Lidia Majerz, Martyna Mędrala Finaliści XVII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”
Kinga Walaszek udział w finale etapu centralnego XL Olimpiady Geograficznej
Dominika Jasek, Lidia Majerz Finalistki X Ogólnopolskiego Konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
Sara Weichamer I miejsce w Konkursie wiedzy o literaturze francuskiej i francuskojęzycznej (w ramach Festiwalu Nauki w Instytucie Języków Romańskich i Translatoryki UŚ w Sosnowcu)
Piotr Seemann I miejsce w Konkursie wiedzy o krajach i regionach frankofońskich (w ramach Festiwalu Nauki w Instytucie Języków Romańskich i Translatoryki UŚ w Sosnowcu)
Lidia Majerz II miejsce w Beskidzkim Dyktandzie Festiwalowym pod patronatem prof. dra hab. Jerzego Bralczyka (org. przez ATH w Bielsku – Białej)
Piotr Seemann wynik bdb – III miejsce w woj. śląskim w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2014 (w klasie Student)
Przemysław Dudek, Paweł Dyrlaga, Lechosław Grochowski, Jakub Setla, Konrad Tajstra wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2014 (w klasie Student)
Patryk Kachel, Wiktoria Ostrowska Finaliści XI edycji konkursu „Historia i kultura Żydów polskich"
Klaudia Cader wyróżnienie w XI edycji konkursu „Historia i kultura Żydów polskich"
Sylwia Jureczko Laureatka etapu regionalnego III Wojewódzkiego Konkursu Poezji Lagrowej Więźniarek Obozu Koncentracyjnego KL Ravensbrück
Natalia Dziedzic, Aleksandra Fijak, Magdalena Jankowska, Sylwia Lorenc, Natalia Plasun, Joanna Siwiec, Barbara Wróbel, Maciej Wolny wyróżnienie w Konkurs na spot reklamowy pt. „Moja szkoła” org. Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie
Katarzyna Sołtysik wynik bdb w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "FOX"
Magdalena Hankus, Adam Jagosz, Joanna Jurasz, Paulina Ponikwia wynik db w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "FOX"
Kinga Walaszek II miejsce w konkursie indywidualnym XIX Ogólnopolskiego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” 2013/2014
Karolina Kłusak, Ewa Jakubiec, Gabriela Juraszek, Magdalena Miodońska wyróżnienie zespołowe i I miejsce w XIX Ogólnopolskim Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę” 2013/2014
Martyna Bryja, Edyta Kubaszko, Karolina Staszkiewicz, Olga Wróbel wyróżnienie zespołowe w Konkursie kronik kół turystyczno-krajoznawczych Żywiecczyzny
Paweł Dyrlaga, Lechosław Grochowski, Jakub Setla udział w zawodach okręgowych LXV Olimpiady Matematycznej
Katarzyna Motyka, Kornelia Wilczęga udział w eliminacjach okręgowych XLIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Jakub Gibas, Przemysław Chrostek udział w eliminacjach wojewódzkich XL Olimpiady Historycznej
Adam Jagosz udział w ustnej części etapu okręgowego XXXVIII Międzynarodowej Olimpiady Języka Angielskiego
Lechosław Grochowski, Piotr Seeman, Maciej Surowiak, Michał Wiewióra uczestnicy zawodów wojewódzkich XI Śląskiego Konkursu Matematycznego
Anna Świerczek, Kamil Worek Finaliści wojewódzkich eliminacji 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Kategoria - Turniej poezji śpiewanej
Marta Talik III miejsce w eliminacjach powiatowych 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, Kategoria - Turniej recytatorski
Szkolne Koło Astronomiczne COPERNICUS wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie "A jednak się kręci" (org. Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Polskie Towarzystwo Astronomiczne)
Edyta Kubaszko, Daria Tułodziecka wyróżnienie w etapie wojewódzkim XXX Ogólnopolskiego Konkursu na referat z dziedziny astronomii i astronautyki im. Prof. Roberta Głębockiego w Częstochowie
Maciej Gąsiorek 15 miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym ASTROLABIUM (org. Fundacja dla UJ)
Agnieszka Gęga II wyróżnienie w Polskiej Edycja Konkursu "Cassini Scientist for a Day" 2013 (org. Centrum Badań Kosmicznych w Warszawie)
Andrzej Dybał V miejsce w eliminacjach wojewódzkich Olimpiady Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego
Adrianna Pach III miejsce w Konkursie "Wypędzenia, wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków. Wywózki Górnoślązaków, Kaszubów i AK-owców w 1945r. do ZSRS. Prymas Tysiąclecia – kardynał Stefan Wyszyński"
Karolina Czul, Małgorzata Drobisz, Kamila Nieuważna udział w etapie okręgowym XL Olimpiady Geograficznej
Sylwia Jafernik 1f, Monika Kliś, Mikołaj Krzyżowski, Izabela Walaszek II miejsce w Konkursie Debat Oksfordzkich dla szkół ponadgimnazjalnych z Żywiecczyzny
Karolina Biernat udział w finale etapu międzywojewódzkiego XV Ogólnopolski Konkursu Geologicznego „OD PIONIERÓW ŻYCIA – DO GAZU ŁUPKOWEGO” (org. Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badań w Warszawie)
Adam Jagosz IV miejsce w VII Powiatowym Konkursie Matematycznym "Zadania Logiczne i Matematyczne"
Małgorzata Drobisz I miejsce w Konkursie krajoznawczym XVI Wiosennego Zlotu Ekologicznego „Czyste Góry” – Żywiec – Oczków 2014
Martyna Klimonda wyróżnienie w Konkursie ekologicznym XVI Wiosennego Zlotu Ekologicznego „Czyste Góry” – Żywiec – Oczków 2014
Małgorzata Martos I miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim „Szuflada”
Justyna Łasut III miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim „Szuflada”
Sylwia Lorenc wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Literackim „Szuflada”
Magdalena Wrzeszcz III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Plakat "Chory, taki sam jak ja" - Life Festiwal Oświęcim 2013
Natalia Błachut III miejsce w II Konkursie wiedzy o Sejmie
Weronika Murańska, Adrianna Rus I miejsce w XXI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"
Klaudia Dziewiątka, Monika Grzelak, Dominika Krzus, Anna Oleksiak II miejsce w XXI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"
Natalia Bagińska, Agata Kucharczyk, Konrad Zemczak III miejsce w XXI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"
Klaudia Dziewiątka nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Boże Narodzenie w Beskidach”
Natalia Lewandowska, Monika Tlałka wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Boże Narodzenie w Beskidach”
Marta Bąk nagroda w Konkursie plastycznym: „Wielkanoc w tradycji naszych przodków"
Malwina Biłyk, Joanna Śleziak wyróżnienie w Konkursie plastycznym: „Wielkanoc w tradycji naszych przodków"
Michał Łoboziak, Kacper Widuch udział w etapie rejonowym Olimpiady Promocji Zdrowia
Sara Weichamer udział w etapie powiatowym II Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym
Aleksandra Piechota, Angelika Supłat udział w II etapie XIII Międzynarodowej Olimpiady Języka Niemieckiego (org. College "The TOP" i Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej)
Olga Morzyńska udział w III etapie XIII Międzynarodowej Olimpiady Języka Angielskiego (org. College "The TOP" i Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej)
Zuzanna Dudys udział w II etapie XIII Międzynarodowej Olimpiady Języka Angielskiego (org. College "The TOP" i Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej)
Aleksandra Binda, Michał Kublin wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
Karolina Czul wyróżnienie w Powiatowym konkursie "Żołnierze wyklęci" (org. Klub Patriotyczny im. por. Antoniego Bieguna "Sztubaka")
Aneta Gawron, Anna Oczko udział w etapie wojewódzkim Konkursu "Wypędzenia, wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków. Wywózki Górnoślązaków, Kaszubów i AK-owców w 1945r. do ZSRS. Prymas Tysiąclecia – kardynał Stefan Wyszyński"
Joanna Jurasz III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim z języka angielskiego "Young Masters”
Alicja Waligóra IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim z języka angielskiego "Young Masters”
Adam Jagosz I miejsce w I Szkolnym Turnieju Scrabblowym
Radosław Krzyżowski I miejsce w IV Szkolnym Turnieju Szachowym
drużynowo III miejsce w IV Międzyszkolnym Turnieju Szachowym Szkół Ponadgimnazjalnych
Aneta Gawron, Patrycja Wiatr Laureatki Powiatowego Przeglądu "Piosenki Mojej Mamy" - Żywiec 2014
Anna Kolonko I miejsce w Szkolnym konkursie języka angielskiego
Adam Jagosz I miejsce w Szkolnym Dyktandzie Języka Angielskiego 2014
Monika Juraszek I miejsce w Szkolnym konkursie chemicznym dla kl. I
Bartosz Gruchlik I miejsce w Szkolnym konkursie chemicznym dla kl. II
Angelika Supłat I miejsce w Szkolnym konkursie języka niemieckiego
Natalia Lewandowska I miejsce w Szkolnym konkursie plastycznym z okazji Dnia Astronomii "Kosmos moimi oczami"
Jan Cimała, Dominika Pyrlik I miejsce w Szkolnym konkursie fotograficznym Wędrówki 2013 „Przyroda Polska”
Aneta Gawron, Kamil Worek I miejsce zespołowo w Szkolnym Festiwalu Piosenki Turystycznej ’2014
Karolina Biernat, Sylwia Lorenc, Justyna Kolasa, Anna Kolonko, Katarzyna Mądrala, Marta Talik laureaci Szkolnego Konkursu Poezji Europejskiej
Monika Kliś II miejsce w 11 edycji Powiatowych Zawodów AERODANCE Szkół Ponadgimnazjalnych (kategoria: STREET DANCE)
Brian Baczyński, Michał Klimczak, Jakub Podkościelny II miejsce zespołowo w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców w Tenisie Stołowym
Jakub Podkościelny II miejsce indywidualnie w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców w Tenisie Stołowym
Jakub Podkościelny II miejsce indywidualnie w Rejonowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców w Tenisie Stołowym
Brian Baczyński, Michał Klimczak, Jakub Podkościelny IV miejsce zespołowo w Rejonowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców w Tenisie Stołowym
Magdalena Gruszka, Anna Kolonko, Anna Pietraszko II miejsce zespołowo w Powiatowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym Dziewcząt
Magdalena Gruszka, Anna Kolonko, Anna Pietraszko II miejsce zespołowo w Rejonowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym Dziewcząt
drużynowo III miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce siatkowej chłopców
drużynowo  III miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce siatkowej dziewcząt
drużynowo III miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce nożnej chłopców
drużynowo II miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce koszykowej chłopców
drużynowo III miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce ręcznej chłopcw
drużynowo IV miejsce w etapie powiatowym Biegów przełajowych dziewcząt
drużynowo II miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce plażowej chłopców
drużynowo III miejsce w etapie powiatowym Zawodów w piłce plażowej dziewcząt

2012/2013

Izabela Walaszek

Finalistka szczebla centralnego XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Małgorzata Gaj

Finalistka szczebla okręgowego XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Łukasz Setla

Laureat (matematyka) VI Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH", uczeń zdobył indeks na AGH

Dominik Juraszek

Laureat (fizyka) VI Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH", uczeń zdobył indeks na AGH

Adrian Cebrat, Dominik Juraszek

Finaliści (matematyka) VI Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH”

Beata Pytlarz

I miejsce w Polsko-Izraelskim Projekcie Wideo (film do wiersza " I Don't Know If History Repeats Itself" J. Amichaja) org. Fundacja Centropa (Central Europe Center for Research and Documentation)

Michał Wiewióra, Anna Worek

Finaliści IX Ogólnopolskiego Konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Ewa Fijak, Lidia Majerz, Izabela Walaszek

Finalistki IX Ogólnopolskiego Konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Julia Hubczak

III miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Hiszpańskojęzycznej w Raciborzu

Klaudia Cader, Angelika Supłat

III nagroda w XVII edycji konkursu „Historia Bliska”: „Polacy – Sąsiedzi po II wojnie światowej: przeciw sobie, obok siebie, razem…”

Paulina Janoszek

I miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Literackim „II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach”

Agnieszka Hernas

II miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Literackim „II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach”

Patrycja Dziedzic

Finalistka XX Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Francuskiej w Radziejowie

Katarzyna Pasierbek

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim PORTRETY INNEGO - "Inny-Obcy?" (org. Kolegium Nauczycielskie w Bielsku-Białej pod patronatem UJ)

Alicja Hernas, Dominika Jakubiec

II miejsce (ex aequo) w Ogólnopolskim Konkursie Literackim PORTRETY INNEGO - "Inny-Obcy?" (org. Kolegium Nauczycielskie w Bielsku-Białej pod patronatem UJ)

Anna Oczko

II miejsce w III edycji Konkursu Historycznego „Wypędzenia, wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków – Nowy ład etniczny w Europie…”

Faustyna Pokusa, Izabela Zuziak

III miejsce w III edycji Konkursu Historycznego „Wypędzenia, wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków – Nowy ład etniczny w Europie…”

Paulina Bąk

Laureatka XVI Ogólnopolskiego i XXX Wojewódzkiego Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej "LIPA 2012"

 A. Piechota,K. Patera,M. Czul,A. Waligóra,E.Fijak

III miejsce w finale Ogólnopolskiej Gry Miejskiej "Wkręć się w obywatelstwo" (prowadzonej w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży w Programie MŁODZIEŻ W DZIAŁANIU; Warszawa)

 

Migawki

Licznik

4860286
Dzisiaj:
Wczoraj:
Ten tydzień:
Ten miesiąc:
Poprzedni miesiąc:
Od 1 marca 2014:
12
53
761
2368
2412
4860286

Twoje IP: 3.234.241.200
Dziś jest: 13-07-2020