Stowarzyszenie LO

110 lat LO

Matura 2018

Rekrutacja 2017/2018

I Obóz matematyczno-językowy

Pierwszy obóz naukowy w schronisku PTTK na hali Rysianka odbył się w dniach 20.09 - 24. 09. 2010 r. Opiekunami byli: p. Urszula Pietyra - kierownik obozu, p. Agnieszka Król i p. Wojciech Wieczorek. Wykład inauguracyjny: ,,Matematyka w przyrodzie"  wygłosił ks. Piotr Niemczyk. W programie obozu - obok zajęć z matematyki i języka angielskiego znalazły się m.in. spotkanie w szałasie przy ognisku, zajęcia sportowo - rekreacyjne prowadzone przez uczniów, konkurs piosenki i poezji o tematyce matematycznej, wejście na Halę Rysianka ze Złatnej - Huta żółtym szlakiem, wejście na Romankę przez halę Pawlusią, połączone z zapoznaniem specyfiki rezerwatu przyrody "Romanka", przejście Szlakiem Hal przez Hale Lipowską, wejście na Pilsko przez Trzy Kopce.

II Obóz matematyczno-językowy

Drugi obóz naukowy w schronisku PTTK na hali Rysianka odbył się w dniach 19.09 - 22. 09. 2011r. Opiekunami były: p. Urszula Pietyra - kierownik obozu, p. Anna Jankowska i p. Bogusława Dziergas – posiadająca wszelkie uprawnienia przewodnika, w ramach wolontariatu odpowiadająca za część obozu dotyczącą poznawania Beskidów. Wykład inauguracyjny: ,,Matematyka w przyrodzie” wygłosił ks. Piotr Niemczyk. W programie obozu - obok zajęć z matematyki i języka angielskiego znalazły się m.in. spotkanie w szałasie przy ognisku, zajęcia sportowo - rekreacyjne prowadzone przez p. Bogusławę Dziergas, konkurs piosenki i poezji o tematyce matematycznej, konkurs na logo Stowarzyszenia Przyjaciół i Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika, wejście na Halę Rysianka ze Złatnej - Huta żółtym szlakiem, wejście na Romankę przez halę Pawlusią, połączone z zapoznaniem specyfiki rezerwatu przyrody "Romanka", przejście Szlakiem Hal przez Hale Lipowską.

III Obóz matematyczno-językowy

Trzeci obóz naukowy w schronisku PTTK na hali Rysianka odbył się w dniach 17.09 - 21. 09. 2012 r. Opiekunami były: p. Urszula Pietyra - kierownik obozu, p. Agnieszka Król, p. Halina Bułka i p. Bogusława Dziergas. Wykład inauguracyjny ,,Matematyka w przyrodzie" wygłosił ks. Piotr Niemczyk. W programie obozu - obok zajęć z matematyki i języka angielskiego znalazły się m.in. spotkanie w szałasie przy ognisku, zajęcia sportowo - rekreacyjne prowadzone przez p. Bogusławę Dziergas, obserwacje wschodu słońca nad masywem Pilska, konkurs piosenki turystycznej, konkurs inscenizacji ,,Legenda Beskidów", konkursy dotyczące profilaktyki uzależnień, wejście na Halę Rysianka ze Złatnej - Huta żółtym szlakiem, wejście na Romankę przez halę Pawlusią, połączone z zapoznaniem specyfiki rezerwatu przyrody ,,Romanka", przejście Szlakiem Hal przez Halę Lipowską.

IV Obóz matematyczno-językowy

Czwarty obóz naukowy w schronisku PTTK na hali Rysianka odbył się w dniach 23.09 - 27. 09. 2010r. Opiekunami były: p. Urszula Pietyra - opiekun grupy uczniów wybitnie uzdolnionych z „uniwersyteckich” klas młodszych, p. Agnieszka Król, p. Maria Rybarska - kierownik obozu, p. Anna Jankowska - odpowiedzialna za konkursy w języku angielskim i p. Bogusława Dziergas. Wykład inauguracyjny ,,Matematyka w przyrodzie" wygłosił ks. Piotr Niemczyk. W programie obozu - obok zajęć z matematyki i języka angielskiego znalazły się m.in.: spotkanie w szałasie przy ognisku, zajęcia sportowo - rekreacyjne prowadzone przez uczniów, konkurs piosenki turystycznej, prezentacje słynnych matematyków w języku angielskim, konkurs związany z profilaktyką uzależnień, wejście na Halę Rysianka ze Złatnej - Huta żółtym szlakiem, wejście na Romankę przez halę Pawlusią, połączone z zapoznaniem specyfiki rezerwatu przyrody "Romanka", przejście Szlakiem Hal przez Hale Lipowską, wejście na Pilsko przez Trzy Kopce.

V Obóz matematyczno-językowy

Piąty obóz naukowy w schronisku PTTK na hali Rysianka odbył się w dniach 22.09 - 26. 09. 2014r. Opiekunami były: p. Urszula Pietyra - kierownik obozu, p. Anna Jankowska - odpowiedzialna za konkursy w języku angielskim oraz zajęcia z lingwistyki matematycznej  i p. Bogusława Dziergas. Wykład inauguracyjny ,,Korzenie współczesnego ateizmu" wygłosił ks. dr Jan Duraj. W programie obozu - obok zajęć z matematyki i języka angielskiego znalazły się m.in. : spotkanie w szałasie przy ognisku, zajęcia sportowo - rekreacyjne prowadzone przez p. Bogusławę Dziergas, konkurs piosenki turystycznej, prezentacje słynnych matematyków w języku angielskim, konkurs związany z profilaktyką uzależnień, wejście na Halę Rysianka ze Złatnej - Huta żółtym szlakiem, wejście na Romankę przez halę Pawlusią, połączone z zapoznaniem specyfiki rezerwatu przyrody ,,Romanka", przejście Szlakiem Hal przez Hale Lipowską.

VI Obóz matematyczno-językowy

Szósty obóz naukowy w schronisku PTTK na hali Rysianka odbył się w dniach 22.09 - 25. 09. 2015 r. Opiekunami były: p. Urszula Pietyra - kierownik obozu, p. Agnieszka Król, p. Anna Jankowska - odpowiedzialna za konkursy w języku angielskim oraz zajęcia z lingwistyki matematycznej i p. Jacek Seweryn. W programie obozu - obok zajęć z matematyki i języka angielskiego znalazły się m.in.: spotkanie w szałasie przy ognisku, zajęcia sportowo - rekreacyjne prowadzone przez uczniów, konkurs piosenki turystycznej, prezentacje słynnych matematyków w języku angielskim, konkurs związany z profilaktyką uzależnień, konkurs rysunkowy, konkurs słynnych cytatów dotyczących matematyki, wejście na Halę Rysianka ze Złatnej - Huta żółtym szlakiem, wejście na Romankę przez halę Pawlusią, połączone z zapoznaniem specyfiki rezerwatu przyrody ,,Romanka", przejście Szlakiem Hal przez Hale Lipowską.

VII Obóz matematyczno-językowy

Siódmy obóz naukowy w schronisku PTTK na hali Rysianka odbył się w dniach 27.09 - 30. 09. 2016 r. Opiekunami były: p. Agnieszka Król - kierownik obozu,  p. Anna Jankowska - odpowiedzialna za konkursy w języku angielskim oraz zajęcia z lingwistyki matematycznej i p. Bogusława Dziergas. W programie obozu - obok zajęć z matematyki i języka angielskiego znalazły się m.in. : spotkanie w szałasie przy ognisku, zajęcia sportowo - rekreacyjne prowadzone przez uczniów, konkurs piosenki turystycznej, prezentacje słynnych matematyków w języku angielskim, konkurs związany z profilaktyką uzależnień, konkurs rysunkowy, obserwacje wschodu słońca nad masywem Pilska, wejście na Halę Rysianka ze Złatnej - Huta żółtym szlakiem, wejście na Romankę przez halę Pawlusią, połączone z zapoznaniem specyfiki rezerwatu przyrody ,,Romanka", przejście Szlakiem Hal przez Halę Lipowską.

Migawki

Licznik

4962131
Dzisiaj:
Wczoraj:
Ten tydzień:
Ten miesiąc:
Poprzedni miesiąc:
Od 1 marca 2014:
63
27
90
5719
2973
4962131

Twoje IP: 44.201.97.26
Dziś jest: 27-09-2022