Konkurs Literacki YOUNG MASTERS

Zapraszamy młodzież szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału

w konkursie literackim w języku angielskim

organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące w Żywcu.

Tematem pracy pierwszego etapu jest utwór literacki prozą w którym losy bohaterów splecione zostały w niezwykły sposób poprzez muzykę.

W drugim etapie autorzy najlepszych prac piszą w I Liceum krótkie utwory o tematyce określonej podczas tego etapu.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na zainteresowanie konkursem.  Oczekujemy na prace, które będą okazją do zaprezentowania umiejętności językowych i kreatywności  młodzieży. Dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody.

Regulamin konkursu literackiego

1. Organizator: I Liceum im. M. Kopernika w Żywcu ,ul. Słowackiego 2
  2. Cele konkursu:  zachęcanie młodzieży do kreatywnego pisania w języku angielskim oraz zainteresowania się literaturą w tym języku.
  3. Zasady konkursu :
  • Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwa jury w składzie:

Halina Bułka

Aleksandra Bielawska

Annabel  Huggard

Agnieszka Kluska

• Uczestnicy konkursu :  konkurs otwarty dla uczniów szkół gimnazjalnych  i ponadgimnazjalnych.
  • Konkurs odbywa się w dwóch etapach:

Etap I: Przesłanie prac  zgodnych z zasadami konkursu w terminie do 10 kwietnia na adres szkoły pocztą lub dostarczenie prac do sekretariatu   I Liceum przez uczniów. Tematem pracy jest  utwór literacki prozą w którym losy bohaterów splecione zostały w niezwykły sposób poprzez muzykę . Utwór nie może przekraczać 300 słów. Praca powinna mieć formę tekstu drukowanego. Prosimy o pełną autentyczność prac.

Etap II : Zwycięzcy etapu I piszą swoje utwory w I Liceum Ogólnokształcącym pod nadzorem komisji 28 kwietnia 2014.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród 22 maja.

1.  Kontakt:     338612113      sekretariat szkoły  lub

Twoje IP: 3.81.23.50